Rozvrhová jednání

Číslo jednací Povinný Datum konání Soubor
030 EX 37363/13-157MLÁZOVSKÝ Petr, Střelnice 2290/, 470 01 Česká Lípa 21.02.2018 v 12:30 hod.
030 EX 36798/13-312FEDÁK František, Mírové náměstí 318/, 439 42 Postoloprty 21.02.2018 v 13:00 hod.
030 EX 38282/13-138ROKOS Josef, Palackého nám. 1/, 278 01 Kralupy nad Vltavou 21.02.2018 v 14:30 hod.
030 EX 15725/13-129PRAŠNICKÝ Ján, č.p. 1, 431 55 Radonice 21.02.2018 v 13:30 hod.
030 EX 9003/13-237ŘÍHOVÁ Anna, Čs. armády 1357/61, 358 01 Kraslice 21.02.2018 v 15:00 hod.
030 EX 3691/10-349RAUS Pavel, Vzhledná 438/1, 642 00 Brno – Bosonohy 21.02.2018 v 14:00 hod.
030 EX 979/07-211CÍSAŘOVÁ Libuše, Husova 165/5, 602 00 Brno – Staré Brno 28.02.2018 v 13:00 hod.
030 EX 28281/13-180MLÁZOVSKÝ Jan, Mírové nám. 1175/5, 405 02 Děčín – Děčín IV-Podmokly 28.02.2018 v 13:30 hod.
030 EX 38245/13-123ŠTRÉBL František, U Radnice 229/, 403 31 Ústí nad Labem – Neštěmice 28.02.2018 v 12:30 hod.
030 EX 11593/13-156BILÍK Roman, Kryzánkova 929/2, 360 17 Karlovy Vary – Stará Role 28.02.2018 v 14:30 hod.
030 EX 35129/13-157HORÁČEK Václav, č.p. 14, 277 14 Konětopy 28.02.2018 v 15:00 hod.
030 EX 21108/13-176KOLÁŘOVÁ Hana, Krásná č.p. 105, 358 01 Kraslice 28.02.2018 v 14:00 hod.
030 EX 29641/13-114ŠARIŠSKÝ Josef, 1. máje 14/, 357 09 Habartov 07.03.2018 v 12:30 hod.
030 EX 37103/13-120ZOUNEK Jiří, Mírové náměstí 3100/19, 466 01 Jablonec nad Nisou 07.03.2018 v 13:00 hod.
030 EX 42685/13-112KOHLMISTROVÁ Hana, Antonínova 69/36, 407 53 Jiříkov – Nový Jiříkov 07.03.2018 v 13:30 hod.
030 EX 19805/13-124ŽIGA Milan, č.p. 62, 357 35 Vintířov 07.03.2018 v 15:00 hod.
030 EX 7279/13-173KARIČKOVÁ Olga, Prunéřov č.p. 167, 432 01 Kadaň 07.03.2018 v 14:00 hod.
030 EX 42899/13-135ŠULEKOVÁ Marie, Košťanská 107/, 415 01 Teplice – Hudcov 07.03.2018 v 14:30 hod.
030 EX 7980/13-179BÓB Václav, Mánesova 1665/, 356 01 Sokolov 07.03.2018 v 15:30 hod.
030 EX 4952/08-314SEDLÁK Radek, č.e. 19, 664 91 Hlína 14.03.2018 v 12:30 hod.
030 EX 27880/13-222RENDL Jaroslav, U Spravedlnosti 1742/, 440 01 Louny 14.03.2018 v 13:00 hod.
030 EX 51650/13-273HLAVÁČEK Jiří, Nová Ves č.e. 66, 430 01 Hora Svatého Šebestiána 14.03.2018 v 13:30 hod.
030 EX 1742/03-401ROTREKLOVÁ Zuzana, Osvobození 252/, 683 35 Letonice 14.03.2018 v 14:00 hod.
030 EX 3005/13-135KVĚCHOVÁ Dana, Nádražní 427/, 364 52 Žlutice 14.03.2018 v 14:30 hod.
030 EX 14923/13-260DVOŘÁČEK Zdeněk, Děkanská vinice II 1535/6, 140 00 Praha – Nusle 14.03.2018 v 15:00 hod.
030 EX 3326/13-277CHLÁDKOVÁ Jana, č.p. 106, 294 41 Kosořice 14.03.2018 v 15:30 hod.
030 EX 13389/08-277BEJŠÁK Marek, č.p. 8, 273 21 Hobšovice 14.03.2018 v 12:00 hod.
030 EX 15592/17-107MALÍŠEK Robert, Masarykova 32/, 664 61 Rajhrad 21.03.2018 v 13:00 hod.
030 EX 26841/13-133BALŠÁNKOVÁ Milena, Velká Hradební 2336/8A, 400 01 Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum 21.03.2018 v 13:30 hod.
030 EX 38352/13-270KUDÍKOVÁ Gabriela, č.p. 198, 364 64 Nová Ves 21.03.2018 v 14:00 hod.
030 EX 42043/13-203TELEKI Jan, Masarykova 74/1, 419 01 Duchcov 21.03.2018 v 14:30 hod.
030 EX 22202/13-178FONIOK Robert, Pohraniční stráže 69/, 353 01 Velká Hleďsebe 21.03.2018 v 15:00 hod.
030 EX 1035/05-292HAŇKA Ladislav, č.p. 24, 664 32 Vranov 21.03.2018 v 12:30 hod.
030 EX 26/13-257SÁDOVSKÝ Kristián, náměstí 9. května 762/, 357 35 Chodov 21.03.2018 v 15:30 hod.
030 EX 35572/13-132ŠMUCLER Martin, Revoluční 36/, 281 51 Velký Osek 28.03.2018 v 13:00 hod.
030 EX 50444/13-160GABČO Jan, J. K. Tyla 1123/, 431 11 Jirkov 28.03.2018 v 13:30 hod.
030 EX 7601/13-280NOVÁK Josef, Ševčíkova 26/, 341 01 Horažďovice 28.03.2018 v 14:30 hod.
030 EX 35807/13-140CHVOJKA Ladislav, Postoloprtská 61/, 439 49 Staňkovice 28.03.2018 v 14:00 hod.
030 EX 28256/07-201NEDVĚD Václav, Husova 165/5, 602 00 Brno – Staré Brno 28.03.2018 v 15:00 hod.
030 EX 715/03-422BAČOVSKÝ Zdeněk, č.p. 45, 682 01 Lysovice 28.03.2018 v 12:30 hod.
030 EX 42432/13-210HORVAT Vladimír, Československých legií 839/18, 415 01 Teplice – Trnovany 04.04.2018 v 12:30 hod.
030 EX 10578/16-187KARNOLTOVÁ Miroslava, Tovární 77/, 330 12 Horní Bříza 04.04.2018 v 13:00 hod.
030 EX 130/06-467LUPÍNEK Stanislav, Vébrovka 130/, 541 01 Trutnov – Voletiny 04.04.2018 v 13:30 hod.
030 EX 32085/13-210VANĚK Jaroslav, Wolkerova 756/7, 410 02 Lovosice 04.04.2018 v 14:00 hod.
030 EX 4867/10-197VALOUŠKOVÁ Dana, Labská 253/21, 625 00 Brno – Starý Lískovec 04.04.2018 v 14:30 hod.
030 EX 40359/07-270MOLÍK Vítězslav, Okružní 1491/48, 289 22 Lysá nad Labem 04.04.2018 v 15:00 hod.
030 EX 7233/16-276HYKA Vlastimil, náměstí Svobody 90/, 252 66 Libčice nad Vltavou 11.04.2018 v 12:30 hod.
030 EX 2624/05-307BUCŇÁKOVÁ Bohumila, Za Mlýnem 298/, 696 15 Čejkovice 11.04.2018 v 13:00 hod.
030 EX 33520/13-191PROCHÁZKA Vladimír, č.p. 68, 281 63 Barchovice 11.04.2018 v 13:30 hod.
030 EX 31955/07-258KOLAŘÍKOVÁ Zdeňka, č.p. 93, 798 21 Čehovice 11.04.2018 v 14:00 hod.

Newsletter

V případě zájmu o naše dražby Vám rádi zašleme pravidelné informace.

Formulář

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh

Certifikace dle ISO norem

ISO 9001 ISO 27001