Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:
Exekutorský úřad Brno-město
soudní exekutor Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 42/106
603 00 Brno
Číslo jednací | Povinný | Adresa | Soubor |
---|---|---|---|
HANÁK Emil | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
HLUBKOVÁ Martina | Horní náměstí 382/69 746 01 Opava – Město | ||
MUSIL Jiří | Palackého náměstí 796/11 683 23 Ivanovice na Hané | ||
MARKOVIČOVÁ Ingrid | Pod Zvonařkou 2238/4 120 00 Praha – Vinohrady | ||
ZÁBRŠ Roman | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
VŠETIČKA Jiří | Albertova 3883/27 767 01 Kroměříž | ||
TRENZ Petr | Židenice č.e. 1015 615 00 Brno | ||
HRADEC Miloš | Vinořské náměstí 34/ 190 17 Praha – Vinoř | ||
POMEROY Lenka | Staňkova 373/16a 602 00 Brno – Ponava | ||
VOLÁNEK Radovan | Francouzská 375/41 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
TUMOVÁ Jolana | Krátká 379/ 664 61 Rajhradice | ||
HANKEOVÁ Zuzana | U Nové školy 1216/80 700 30 Ostrava – Hrabůvka | ||
SLOMEK Miroslav | Úvoz 431/74 602 00 Brno – Veveří | ||
HORVÁTHOVÁ Renata | Bratislavská 224/38 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
LAKATOSH Mykhailo | Krátká 839/3 748 01 Hlučín | ||
ROUČKA Tomáš | Vratislavovo náměstí 103/ 592 31 Nové Město na Moravě | ||
UČEN Miroslav | Masarykovo náměstí 189/ 766 01 Valašské Klobouky | ||
DVOŘÁČKOVÁ Jarmila | Družstevní 802/ 504 01 Nový Bydžov | ||
ŠLESINGER Filip | Dukelské nám. 2/2 693 01 Hustopeče | ||
KOCANDA Karel | U kněžské louky 2090/13 130 00 Praha – Žižkov | ||
KAPANGA Romanus Kadete | Vltavská 350/26 150 00 Praha – Smíchov | ||
MILEC Oldřich | Osecká 416/10 419 01 Duchcov | ||
POLÁŠEK Robin | Palackého třída 810/110 612 00 Brno – Královo Pole | ||
HORVÁTH Lukáš | Bratislavská 227/41 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
HORVÁTH Richard | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
ŠNAJDR Ladislav | Felberova 680/17 568 02 Svitavy – Lány | ||
TOBOŘÍKOVÁ Jiřina | č.p. 224 544 77 Borovnice | ||
KLIMEŠ Roman | náměstí T. G. Masaryka 42/3 690 02 Břeclav | ||
PADEK Ivo | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
TOMAŠTÍK Josef | náměstí T. G. Masaryka 42/3 690 02 Břeclav | ||
NOMILNER Lubomír | Houbalova 2091/11 628 00 Brno – Líšeň | ||
SZTWIERTNIA Tomáš | Maroldova 2992/3 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava | ||
POKORNÝ Jiří | Blatnická 4195/5 628 00 Brno – Židenice | ||
MERTOVÁ Jana | č.p. 277 664 55 Moutnice | ||
KROPÁČEK Josef | č.p. 91 685 01 Rašovice | ||
MACKŮ Josef | Axmanova 533/2 623 00 Brno – Kohoutovice | ||
KAČANIOVÁ Ľudmila | Sportovní 355/ 463 12 Liberec – Liberec XXIII-Doubí | ||
TOPIČ Sandra | Vlhká 165/9 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
ČONKA Mário Andrés | Křižíkova 100/50 612 00 Brno – Královo Pole | ||
SEDLÁČEK Lukáš | Pecenov 242/ 675 73 Kralice nad Oslavou | ||
NEVÍM Miroslav | č.p. 197 664 01 Babice nad Svitavou | ||
ŠARKÖZYOVÁ Nataša | Mostecká 985/11 614 00 Brno – Husovice | ||
VITÁKOVÁ Ivana | Chaloupky 575/ 698 01 Veselí nad Moravou | ||
PLACHÁ Renáta | Paseky 520/ 572 01 Polička – Horní Předměstí | ||
BENOVÁ Nataša | Masarykovo náměstí 97/1 586 01 Jihlava | ||
CIBULA Marek | Staré náměstí 78/ 560 02 Česká Třebová | ||
FERENC Michal | Karlovo nám. 104/55 674 01 Třebíč – Vnitřní Město | ||
SVOBODA Radek | Náměstí 158/1 692 01 Mikulov | ||
SKOUMAL Michal | Náměstí 158/1 692 01 Mikulov | ||
ŠTUDYOVÁ Eva | Fibichova 1825/ 415 01 Teplice – Trnovany |
Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.
Podat návrh