Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:
Exekutorský úřad Brno-město
soudní exekutor Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 42/106
603 00 Brno
Číslo jednací | Povinný | Adresa | Soubor |
---|---|---|---|
MRÁČKOVÁ Jana | Topolová 1377/ 434 01 Most | ||
Grosamová Zuzana, Mgr. - soudní exekutorka | Bělohorská 270/17 169 00 Praha – Břevnov | ||
HORVÁTH Eugen | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
ŠIMKA Roman | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
HAUEROVÁ Barbora | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
BAŽO Eduard | Masarykovo náměstí 97/1 586 01 Jihlava | ||
SMUTNÝ Jan | Masarykovo náměstí 108/1 682 01 Vyškov – Vyškov-Město | ||
HAVIGER Jan | Radniční 1148/ 738 01 Frýdek-Místek – Frýdek | ||
MUCHOVÁ Jana | Radnická 383/5 602 00 Brno – Brno-město | ||
ORAČKOVÁ Veronika | Štefánikova 281/ 735 81 Bohumín – Nový Bohumín | ||
TOP IDEA s.r.o. | 28. října 770/6 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava | ||
KARAPIN Jiří | Čáslavská 992/ 735 81 Bohumín – Nový Bohumín | ||
VALENTINO Michael | Růžový pahorek 314/ 738 01 Frýdek-Místek – Frýdek | ||
GAJDA Jakub | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
KIĽAK Jozef | Dornych 196/29 602 00 Brno – Trnitá | ||
KRKOŠKA Martin | Vomáčkova 169/18 619 00 Brno – Dolní Heršpice | ||
FIŠEROVÁ Pavla | Nádražní 43/ 293 01 Mladá Boleslav – Čejetičky | ||
HOLUB Jan | náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice | ||
TICHÝ Vítězslav | Masarykovo náměstí 66/2 664 64 Dolní Kounice | ||
BERÁNEK Roman | č.p. 163 664 64 Mělčany | ||
KONEČNÝ Tomáš | Masarykova 248/ 664 11 Zbýšov | ||
KRACÍKOVÁ Linda | č.p. 36 679 23 Strhaře | ||
ZEDNÍKOVÁ Pavlína | nám. Míru 111/ 666 01 Tišnov | ||
BUNDALO Alexandra | Kamenná 175/4a 639 00 Brno – Štýřice | ||
PLŠEK Josef | č.p. 208 763 07 Velký Ořechov | ||
ZÁDĚRA Ivo | Obroková 1/12 669 02 Znojmo | ||
MAREŠ Martin | náměstí T. G. Masaryka 600/ 468 51 Smržovka | ||
PAZDERA Richard | Klimkovická 55/28 708 00 Ostrava – Poruba | ||
ŘÍHA František | Křenkova 732/ 592 31 Nové Město na Moravě | ||
CHUDOBA Antonín | č.p. 71 463 46 Svijany | ||
JAŇOUR Martin | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
MACHOTA Milan | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
ZICH Vratislav | Klicperovo náměstí 64/ 503 51 Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou I | ||
VOJTKO Jakub | F. S. Tůmy 1243/ 735 14 Orlová – Lutyně | ||
LIMBURSKÁ Markéta | Bratří Venclíků 1073/8 198 00 Praha – Černý Most | ||
HAPONYUK Lyudmyla | Kuttelwascherova 929/17 198 00 Praha – Černý Most | ||
ČERVENÝ Michal | Masarykovo náměstí 108/1 682 01 Vyškov – Vyškov-Město | ||
PATKA Miroslav | Na Pěníku 435/ 397 01 Písek – Pražské Předměstí | ||
GABOROVÁ Tereza | Sídliště 1012/ 407 77 Šluknov | ||
DUCHÁČEK Milan | náměstí 3. května 1/ 468 22 Železný Brod | ||
BOLDIOVÁ Viktorie | Masarykova 11/ 468 22 Železný Brod | ||
PENZ Tomáš | Mírové náměstí 3100/19 466 01 Jablonec nad Nisou | ||
KOUTNÝ Radek | č.p. 7 683 52 Zbýšov | ||
CHLÁDEK Petr | Nádražní 1260/7 664 34 Kuřim | ||
DVOŘÁKOVÁ Eliška | Turgeněvova 1142/8 618 00 Brno – Černovice | ||
LYSÁK Miloslav | Slížany č.p. 113 768 33 Morkovice-Slížany | ||
HANUŠ Daniel | Moravská 4775/ 760 05 Zlín | ||
SEDLÁČEK Lukáš | Pecenov 242/ 675 73 Kralice nad Oslavou | ||
TA Thi Hien | Novodvorská 1081/92 142 00 Praha – Braník | ||
OŠMEROVÁ Anna | Karlovo nám. 104/55 674 01 Třebíč – Vnitřní Město |
Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.
Podat návrh