Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:
Exekutorský úřad Brno-město
soudní exekutor Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 42/106
603 00 Brno
Číslo jednací | Povinný | Adresa | Soubor |
---|---|---|---|
DVOŘÁČKOVÁ Jarmila | Družstevní 802/ 504 01 Nový Bydžov | ||
ŠLESINGER Filip | Dukelské nám. 2/2 693 01 Hustopeče | ||
KOCANDA Karel | U kněžské louky 2090/13 130 00 Praha – Žižkov | ||
KAPANGA Romanus Kadete | Vltavská 350/26 150 00 Praha – Smíchov | ||
MILEC Oldřich | Osecká 416/10 419 01 Duchcov | ||
POLÁŠEK Robin | Palackého třída 810/110 612 00 Brno – Královo Pole | ||
HORVÁTH Lukáš | Bratislavská 227/41 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
HORVÁTH Richard | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
ŠNAJDR Ladislav | Felberova 680/17 568 02 Svitavy – Lány | ||
TOBOŘÍKOVÁ Jiřina | č.p. 224 544 77 Borovnice | ||
KLIMEŠ Roman | náměstí T. G. Masaryka 42/3 690 02 Břeclav | ||
PADEK Ivo | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
TOMAŠTÍK Josef | náměstí T. G. Masaryka 42/3 690 02 Břeclav | ||
NOMILNER Lubomír | Houbalova 2091/11 628 00 Brno – Líšeň | ||
SZTWIERTNIA Tomáš | Maroldova 2992/3 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava | ||
POKORNÝ Jiří | Blatnická 4195/5 628 00 Brno – Židenice | ||
MERTOVÁ Jana | č.p. 277 664 55 Moutnice | ||
KROPÁČEK Josef | č.p. 91 685 01 Rašovice | ||
MACKŮ Josef | Axmanova 533/2 623 00 Brno – Kohoutovice | ||
KAČANIOVÁ Ľudmila | Sportovní 355/ 463 12 Liberec – Liberec XXIII-Doubí | ||
TOPIČ Sandra | Vlhká 165/9 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
ČONKA Mário Andrés | Křižíkova 100/50 612 00 Brno – Královo Pole | ||
SEDLÁČEK Lukáš | Pecenov 242/ 675 73 Kralice nad Oslavou | ||
NEVÍM Miroslav | č.p. 197 664 01 Babice nad Svitavou | ||
ŠARKÖZYOVÁ Nataša | Mostecká 985/11 614 00 Brno – Husovice | ||
VITÁKOVÁ Ivana | Chaloupky 575/ 698 01 Veselí nad Moravou | ||
PLACHÁ Renáta | Paseky 520/ 572 01 Polička – Horní Předměstí | ||
BENOVÁ Nataša | Masarykovo náměstí 97/1 586 01 Jihlava | ||
CIBULA Marek | Staré náměstí 78/ 560 02 Česká Třebová | ||
FERENC Michal | Karlovo nám. 104/55 674 01 Třebíč – Vnitřní Město | ||
SVOBODA Radek | Náměstí 158/1 692 01 Mikulov | ||
SKOUMAL Michal | Náměstí 158/1 692 01 Mikulov | ||
ŠTUDYOVÁ Eva | Fibichova 1825/ 415 01 Teplice – Trnovany | ||
HODINÁŘ Adam | Jílkova 2485/197 615 00 Brno – Židenice | ||
MARKOVÁ Markéta | Karlovo nám. 104/55 674 01 Třebíč – Vnitřní Město | ||
MAKO Vladimír | Dukelská třída 223/70 614 00 Brno – Husovice | ||
KOCÚREK Petr | Horní náměstí 583/ 779 00 Olomouc | ||
PETR Milan | Dornych 52/108 617 00 Brno – Komárov | ||
FERKO Pavel | Nové náměstí 1749/ 560 02 Česká Třebová | ||
VÁVRA Radim | Riegrova 1791/ 560 02 Česká Třebová | ||
BÍLÝ Kamil | Kaplická 851/67 140 00 Praha – Podolí | ||
DANIELOVÁ Sabina | Hradištní 1191/ 537 05 Chrudim – Chrudim IV | ||
HOLUBOVÁ Jana | Křižíkova 99/48 612 00 Brno – Královo Pole | ||
RYTYCH Roman | U Hlavního nádraží 2354/9 586 01 Jihlava | ||
VLČEK Jan | Slepá 558/28 613 00 Brno – Černá Pole | ||
MAKULOVÁ Marta | Masarykova třída 1017/ 735 14 Orlová – Lutyně | ||
MAKULA Miroslav | Masarykova třída 1017/ 735 14 Orlová – Lutyně | ||
PILOVÁ Naděžda | Tržní 1242/2 618 00 Brno – Černovice | ||
U T TRADING (CYPRUS) LIMITED | Gorkého 2/ 702 00 Ostrava | ||
KRECIOCH Tomáš | Mánesova 1213/1 746 01 Opava |
Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.
Podat návrh