Odesílatel

Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:

Exekutorský úřad Brno-město
soudní exekutor Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 41/104
603 00 Brno

Sdělení

Protože uvedení adresáti nebyli při doručování písemnosti soudu/soudního exekutora zastiženi a protože písemnosti nebylo možné odevzdat ani osobě, která by byla oprávněna ji přijmout, byly písemnosti uloženy. Jelikož si adresáti písemnosti ve lhůtě 10 dnů nevyzvedli, považuje se podle zákona desátý den této lhůty za den doručení. Jelikož po uplynutí této lhůty nebylo možné písemnosti vhodit do domovní nebo jiné adresátem užívané schránky, byly zásilky vráceny soudnímu exekutorovi.

Uloženou písemnost si adresáti mohou vyzvednout v sídle exekutorského úřadu v jeho úředních hodinách. Úřední hodiny exekutorského úřadu jsou zveřejněny na těchto stránkách v sekci Kontakt. K převzetí je nutné předložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Datum vyvěšení Adresát Datum narození / IČ Adresa, na níž má být písemnost doručenaDoručovaná písemnost
15.02.2019ŠUBINOVÁ Renata30.11.1977Sokolovská 209/ 273 03 Stochov030 EX 21152/08-249 Usnesení
15.02.2019BANGOVÁ Jana22.7.1964Kojetická 1028/ 277 11 Neratovice030 EX 29843/13-171 Ex. příkaz
15.02.2019HLINKA Jiří2.10.1952Ladova 242/ 403 39 Chlumec030 EX 5299/09-308 Usnesení
15.02.2019KUBOVÁ Radka25.9.1983Údolní 398/32 602 00 Brno – Veveří030 EX 18407/16-104 Usnesení
15.02.2019GERNAT David11.4.1988Slovanské náměstí 165/ 541 01 Trutnov – Vnitřní Město030 EX 8014/12-200 Usnesení
15.02.2019LOUDA Pavel29.6.1956nám. Československé armády 16/ 551 01 Jaroměř030 EX 11803/12-185 Usnesení
15.02.2019SIVÁK Zdeněk25.5.1961Maltézské náměstí 82/ 387 31 Radomyšl030 EX 1608/13-146 Usnesení
15.02.2019RAKAŠOVÁ Anna14.12.1973Šumavská 285/ 382 11 Větřní030 EX 6121/13-170 Usnesení
15.02.2019MALÍK Ondřej11.4.1992Antonína Sochora 1629/1 415 01 Teplice – Trnovany030 EX 7548/18-47 Usnesení
15.02.2019HLINĚNÁ Iva25.10.1965Na slupi 1483/14 128 00 Praha – Nové Město030 EX 11293/16-156 Usnesení,
15.02.2019KUBÍN Jan20.9.1980Střížkovská 434/31 180 00 Praha – Střížkov030 EX 24964/15-92 Ex. příkaz,
15.02.2019KLETEČKOVÁ Anna27.7.1996Letná 530/41 460 01 Liberec – Liberec XII-Staré Pavlovice030 EX 14339/17-59 Usnesení
15.02.2019BRŠŤÁKOVÁ Jarmila2.1.1958č.p. 12 793 24 Karlova Studánka030 EX 7642/12-159 Usnesení
15.02.2019KRAUS Petr2.2.1960Fučíkova 421/ 464 01 Raspenava030 EX 21022/18-18,14,13,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
15.02.2019DAVID Robert23.12.1994č.p. 14 464 01 Kunratice030 EX 20994/18-16,15,7,2,1; Návrh + 3x Ex. titul;
15.02.2019DOSTÁL Jiří26.6.1972č.p. 222 463 62 Bílý Potok030 EX 21052/18-17,16,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
15.02.2019KOBR Dominik1.8.1987Sídliště 532/ 463 62 Hejnice030 EX 21042/18-17,16,14,13,7,2,1; návrh, 2 ex. tituly;
15.02.2019CAJTHAML René14.4.1968náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20844/18-34,30,29,28,26,24,10,2,1; návrh, ex. titul;
15.02.2019RENDÁŠ Pavel26.11.1967náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20929/18-19,18,17,15,7,2,1;
15.02.2019PŘIBIL Jan18.11.1986náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20783/18-21,20,18,17,7,2,1; návrh, ex. titul;
15.02.2019JIROTKA Miroslav21.2.1984náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20832/18-12,11,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019HLAVONĚK Pavel22.4.1954Modřická 102/21 619 00 Brno – Přízřenice030 EX 19708/18-25,24,23,19,18,8,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019DEMETER Ladislav12.11.1966Hulvácká 2497/8 700 30 Ostrava – Zábřeh030 EX 20655/18-30,28,10,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019ČERNÝ Dan28.11.1992Vršovická 1429/68 101 00 Praha – Vršovice030 EX 21014/18-13,12,7,2,1; Návrh + 4x Ex. titul;
15.02.2019ČADÍLEK Tomáš27.4.1979Na Budínku 240/ 664 51 Kobylnice030 EX 19572/18-18,17,9,4,1; ex. titul, návrh;
15.02.2019RŮŽIČKA Antonín20.4.1974Masarykovo náměstí 1/6 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem030 EX 20274/18-18,16,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019ŠVARC Miroslav29.6.1999Masarykovo náměstí 1/6 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem030 EX 20247/18-16,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019MUTINA Marek12.4.1973č.p. 83 378 06 Staňkov030 EX 21061/18-11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019TANCOŠ Ladislav20.1.1968Koterovská 1172/83 326 00 Plzeň – Lobzy030 EX 20918/18-12,11,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019STUDNIČKA David7.6.1981náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20727/18-18,17,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019SCHILLER Jan20.3.1967náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 41010/13-121; 030 EX 20730/18-14,13,11,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
15.02.2019KRAUS Petr20.5.1971náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20712/18-10,9,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019ZOUHAR Jan17.7.1973č.p. 7 415 01 Žim030 EX 20728/18-16,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019BERKYOVÁ Marika23.7.1978Na konečné 204/5 415 01 Teplice – Prosetice030 EX 20611/18-15,14,7,2,1; Návrh + 4x Ex. titul;
15.02.2019BRABEC František30.11.1981Pod hvězdárnou 225/2 415 01 Teplice – Prosetice030 EX 20664/18-15,14,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019ERBEN Zdeněk31.8.1968Rovná 252/6 415 01 Teplice – Prosetice030 EX 20932/18-12,11,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019VOSÁHLO Pavel11.1.1962Havířská 1012/12 415 01 Teplice – Trnovany030 EX 20805/18-14,13,12,11,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019FARKAŠ Eugen27.6.1974Scheinerova 1835/ 415 01 Teplice – Trnovany030 EX 20648/18-16,14,7,2,1; Návrh + 3x Ex. titul;
15.02.2019GAJDOŠ Václav3.6.1964Hlávkova 1379/ 415 01 Teplice – Trnovany030 EX 20779/18-16,15,14,13,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019ROBE Jiří9.4.1982Lhenická 310/ 417 54 Kostomlaty pod Milešovkou030 EX 20723/18-17,16,15,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
15.02.2019HOŠEK Pavel14.12.1966Vrázova 1444/1 415 01 Teplice030 EX 20766/18-15,14,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019DADUČ René23.8.1983náměstí Svobody 2/2 415 01 Teplice030 EX 20638/18-12,11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019KALOCSAI Karel24.6.1984Bílinská 703/53 419 01 Duchcov030 EX 20826/18-15,14,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019BRANDL Pavel12.9.1967Jaselská 444/ 415 03 Teplice – Řetenice030 EX 20944/18-17,16,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019DÁVID Marek23.11.1988Poštovní 606/2 415 01 Teplice030 EX 20637/18-19,18,17,16,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
15.02.2019CINA Dušan11.6.1971Čapkova 152/ 417 52 Hostomice030 EX 20715/18-13,12,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019GEBAUEROVÁ Lucie29.2.1988Radlická 40/109 158 00 Praha – Radlice030 EX 20270/18-19,17,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019BADI Petr25.8.1981Okružní 52/ 407 25 Verneřice030 EX 20831/18-17,16,14,7,2,1; Návrh - ex. titul;
15.02.2019PERTLÍK Roman8.5.1971Bezručova 4248/ 430 01 Chomutov030 EX 20695/18-26,24,10,2,1; Návrh + Ex. titul;
15.02.2019VOLENÍK Zdeněk5.7.1981č.p. 8 411 14 Vlastislav030 EX 20242/18-16,14,6,2,1; Návrh + Ex. titul;

Newsletter

V případě zájmu o naše dražby Vám rádi zašleme pravidelné informace.

Formulář

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh

Certifikace dle ISO norem

ISO 9001 ISO 27001