Odesílatel

Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:

Exekutorský úřad Brno-město
soudní exekutor Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 41/104
603 00 Brno

Sdělení

Protože uvedení adresáti nebyli při doručování písemnosti soudu/soudního exekutora zastiženi a protože písemnosti nebylo možné odevzdat ani osobě, která by byla oprávněna ji přijmout, byly písemnosti uloženy. Jelikož si adresáti písemnosti ve lhůtě 10 dnů nevyzvedli, považuje se podle zákona desátý den této lhůty za den doručení. Jelikož po uplynutí této lhůty nebylo možné písemnosti vhodit do domovní nebo jiné adresátem užívané schránky, byly zásilky vráceny soudnímu exekutorovi.

Uloženou písemnost si adresáti mohou vyzvednout v sídle exekutorského úřadu v jeho úředních hodinách. Úřední hodiny exekutorského úřadu jsou zveřejněny na těchto stránkách v sekci Kontakt. K převzetí je nutné předložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Datum vyvěšení Adresát Datum narození / IČ Adresa, na níž má být písemnost doručenaDoručovaná písemnost
12.02.2019KLÁSA Robert30.6.197117. listopadu 147/ 738 01 Frýdek-Místek – Místek030 EX 5183/13-173 Usnesení
12.02.2019ČERTOK Matěj25.4.1992Sluneční náměstí 2580/13 158 00 Praha – Stodůlky030 EX 21947/16-71 Usnesení
12.02.2019SAZAMOVÁ Andrea14.12.1981Karla IV. 353/ 438 01 Žatec030 EX 51671/13-129 Usnesení
12.02.2019ŠEBÖ Dušan4.2.1976nám. T. G. Masaryka 798/8 736 01 Havířov – Šumbark030 EX 53433/13-168,167; 030 EX 16229/13-177;
12.02.2019PECHÁČEK Pavel11.7.1987Rooseveltova 210/111 779 00 Olomouc – Nové Sady030 EX 20549/16-86 Usnesení
12.02.2019PÁNEK Vlastimil12.12.1981č.p. 47 357 55 Bukovany030 EX 27371/13-132; 030 EX 33657/16-58;
12.02.2019TŮMA Jakub20.7.1983Masarykovo nám. 53/40 251 01 Říčany030 EX 8337/17-58 Ex. příkaz
12.02.2019VOPÁLENSKÁ Ľubica29.11.1968U Radnice 292/ 403 31 Ústí nad Labem – Neštěmice030 EX 4847/13-249 Usnesení
12.02.2019SANITRNÍK Jakub27.10.1988Bezručova 705/41 251 01 Říčany030 EX 20160/17-63 Usnesení
12.02.2019PEKÁREK Miloslav11.11.1969Vysoká Pec č.p. 140 262 41 Bohutín030 EX 465/17-71 Usnesení
12.02.2019DOLEŽAL Marek22.4.1977Kobližná 35/15 602 00 Brno – Brno-město030 EX 5665/12-165; 030 EX 3197/16-77;
12.02.2019MALOVANIK Lukáš11.9.1983Semilská 43/1 197 00 Praha – Kbely030 EX 5242/14-114; 030 EX 15344/18-16;
12.02.2019KOLMAČKA Michal30.3.1968č.p. 121 664 01 Babice nad Svitavou030 EX 50091/13-125; 030 EX 1513/05-298; 030 EX 750/15-102; 030 EX 8045/16-97; 030 EX 24470/14-107;
12.02.2019SVOBODA Adam20.5.1987č.p. 148 683 54 Lovčičky030 EX 4365/10-128; 030 EX 2087/10-135; 030 EX 4382/10-136; 030 EX 9291/14-97;
12.02.2019HANÁK Lukáš11.8.1982Merhautova 1039/175 613 00 Brno – Černá Pole030 EX 33801/07-193; 030 EX 9631/14-135; 030 EX 24761/07-212; 030 EX 2806/08-207;
12.02.2019PÓČ Martin24.4.1976U Radnice 229/ 403 31 Ústí nad Labem – Neštěmice030 EX 36114/13-99; 030 EX 1602/18-29;
12.02.2019HOLUBOVÁ Ivana19.4.1960Bieblova 159/12 613 00 Brno – Černá Pole030 EX 25143/07-197 Usnesení
12.02.2019OKÉNKA Milan13.10.1964č.p. 26 431 32 Kalek030 EX 29520/16-77 Usnesení
12.02.2019ČONKOVÁ Jolana2.4.1983Sokolovská 1289/168 180 00 Praha – Libeň030 EX 29857/16-58; 030 EX 440/17-46;
12.02.2019LAVIČKOVÁ Monika11.5.1978Novoveská 2744/ 415 01 Teplice030 EX 10711/18-27 Usnesení
12.02.2019ŠVARC František10.9.1959Příchovice č.p. 480 468 48 Kořenov030 EX 32225/13-147; 030 EX 30636/13-154;
12.02.2019FAIGL Jan31.1.1956Hornická 325/ 358 01 Rotava030 EX 7452/13-164 Dražební vyhláška,
12.02.2019POKORNÁ Alena7.6.1965Javorová 3032/ 415 01 Teplice – Nová Ves030 EX 10530/18-24 Ex. příkaz
12.02.2019HIŽA Martin11.11.1967Semtín č.p. 113 533 53 Pardubice030 EX 27275/15-104 Protokol soupis vozidla, 030 EX 27275/15-105 Výzva přistavení vozidla,
12.02.2019PAVLÍK Tomáš17.4.1973Hrubínova 1536/14 143 00 Praha – Modřany030 EX 20236/18-19,18,17,13,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019KASTNER Lukáš28.12.1990Komenského náměstí 61/ 293 01 Mladá Boleslav – Mladá Boleslav I030 EX 21013/18-16,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019VIESNEROVÁ Miluše23.6.1958Prokopova 463/ 269 01 Rakovník – Rakovník II030 EX 20781/18-11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019KELLNER David2.6.1990Ocelíkova 672/1 149 00 Praha – Háje030 EX 20211/18-11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019NĚMEC Miroslav27.9.1972U Hadích lázní 1214/68 415 01 Teplice030 EX 20669/18-17,16,15,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
12.02.2019PILZ Martin24.9.1989nám. Osvobození 100/ 415 01 Teplice – Hudcov030 EX 18892/18-17,16,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
12.02.2019OLÁH Jan17.4.1973Mlýnská 35/1 419 01 Duchcov030 EX 18840/18-10,9,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019MUSIL Michal1.6.1994Bílinská 720/23 419 01 Duchcov030 EX 18876/18-17,16,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019SIVÁKOVÁ Margita9.12.1975Janáčkova 1590/2 415 01 Teplice – Trnovany030 EX 18706/18-15,14,7,2,1; Návrh + 3x Ex. titul;
12.02.2019BROŽEK Jaroslav8.10.1963Seifertova 1527/16 130 00 Praha – Žižkov030 EX 20264/18-15,14,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019PÁSZTÓ Petr8.5.1987Horní náměstí 583/ 779 00 Olomouc030 EX 20920/18-18,17,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019MIKČA Jozef18.3.1980č.p. 44 751 16 Podolí030 EX 20213/18-18,17,7,2,1; Návrh + 2x Ex. titul;
12.02.2019PONGÓ Štefan13.11.1985Záhumenní 1151/2 742 21 Kopřivnice030 EX 21043/18-19,18,16,7,2,1; návrh, 2 ex. tituly;
12.02.2019FRÝBERT Milan20.12.1984Očovská 3782/5 695 01 Hodonín030 EX 20251/18-11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019KÖHLEROVÁ Kateřina20.2.1981Křejpského 1525/11 149 00 Praha – Chodov030 EX 20279/18-11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019HES Pavel17.7.1982Teplická 297/ 417 23 Košťany030 EX 20737/18-20,19,18,17,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019NYKOLAJIV Jana15.12.1982Pernerova 383/29 186 00 Praha – Karlín030 EX 21023/18-20,18,8,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019HANZLÍK Petr6.1.1986Jana Littrowa 25/ 346 01 Horšovský Týn – Malé Předměstí030 EX 20225/18-16,15,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019HORVÁTHOVÁ Sabina18.8.1978náměstí Republiky 6/ 362 51 Jáchymov030 EX 20829/18-13,12,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019ERNYGR Jan16.4.1987Mariánské náměstí 32/ 417 42 Krupka – Bohosudov030 EX 18890/18-15,14,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019KOUBKOVÁ Veronika8.4.1976Duchcovská 947/9 415 01 Teplice030 EX 20729/18-22,21,20,19,7,2,1; návrh, ex. titul;
12.02.2019KOŠŤÁLOVÁ Karolina5.6.1993Mírová 120/ 471 24 Mimoň – Mimoň III030 EX 18772/18-21,20,19,17,7,2,1; Návrh - 2x ex. titul;
12.02.2019ŠKOPOVÁ Kvetoslava9.4.1964Vršovická 1429/68 101 00 Praha – Vršovice030 EX 20752/18-20,18,8,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019NOVOTNÁ Kateřina17.3.1985Důl Max 118/ 273 06 Libušín030 EX 20682/18-17,16,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019BILINSKÁ Kateřina9.3.1983Pod Lajsníkem 526/9 434 01 Most030 EX 20921/18-12,11,10,7,2,1; Návrh + Ex. titul;
12.02.2019DVOŘÁČEK David17.1.1983č.p. 1 413 01 Račiněves030 EX 20284/18-10,9,7,2,1; Návrh + Ex. titul;

Newsletter

V případě zájmu o naše dražby Vám rádi zašleme pravidelné informace.

Formulář

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh

Certifikace dle ISO norem

ISO 9001 ISO 27001