Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:
Exekutorský úřad Brno-město
soudní exekutor Mgr. Jaroslav Homola
Hlinky 42/106
603 00 Brno
Číslo jednací | Povinný | Adresa | Soubor |
---|---|---|---|
ČONKA Mário Andrés | Křižíkova 100/50 612 00 Brno – Královo Pole | ||
SEDLÁČEK Lukáš | Pecenov 242/ 675 73 Kralice nad Oslavou | ||
NEVÍM Miroslav | č.p. 197 664 01 Babice nad Svitavou | ||
ŠARKÖZYOVÁ Nataša | Mostecká 985/11 614 00 Brno – Husovice | ||
VITÁKOVÁ Ivana | Chaloupky 575/ 698 01 Veselí nad Moravou | ||
PLACHÁ Renáta | Paseky 520/ 572 01 Polička – Horní Předměstí | ||
BENOVÁ Nataša | Masarykovo náměstí 97/1 586 01 Jihlava | ||
CIBULA Marek | Staré náměstí 78/ 560 02 Česká Třebová | ||
FERENC Michal | Karlovo nám. 104/55 674 01 Třebíč – Vnitřní Město | ||
SVOBODA Radek | Náměstí 158/1 692 01 Mikulov | ||
SKOUMAL Michal | Náměstí 158/1 692 01 Mikulov | ||
ŠTUDYOVÁ Eva | Fibichova 1825/ 415 01 Teplice – Trnovany | ||
HODINÁŘ Adam | Jílkova 2485/197 615 00 Brno – Židenice | ||
MARKOVÁ Markéta | Karlovo nám. 104/55 674 01 Třebíč – Vnitřní Město | ||
MAKO Vladimír | Dukelská třída 223/70 614 00 Brno – Husovice | ||
KOCÚREK Petr | Horní náměstí 583/ 779 00 Olomouc | ||
PETR Milan | Dornych 52/108 617 00 Brno – Komárov | ||
FERKO Pavel | Nové náměstí 1749/ 560 02 Česká Třebová | ||
VÁVRA Radim | Riegrova 1791/ 560 02 Česká Třebová | ||
BÍLÝ Kamil | Kaplická 851/67 140 00 Praha – Podolí | ||
DANIELOVÁ Sabina | Hradištní 1191/ 537 05 Chrudim – Chrudim IV | ||
HOLUBOVÁ Jana | Křižíkova 99/48 612 00 Brno – Královo Pole | ||
RYTYCH Roman | U Hlavního nádraží 2354/9 586 01 Jihlava | ||
VLČEK Jan | Slepá 558/28 613 00 Brno – Černá Pole | ||
MAKULOVÁ Marta | Masarykova třída 1017/ 735 14 Orlová – Lutyně | ||
MAKULA Miroslav | Masarykova třída 1017/ 735 14 Orlová – Lutyně | ||
PILOVÁ Naděžda | Tržní 1242/2 618 00 Brno – Černovice | ||
U T TRADING (CYPRUS) LIMITED | Gorkého 2/ 702 00 Ostrava | ||
KRECIOCH Tomáš | Mánesova 1213/1 746 01 Opava | ||
FILIP Miroslav | Nové Sady 69/ 595 01 Nové Sady | ||
WIESNER Zdeněk | č.p. 13 570 01 Bohuňovice | ||
DOČEKALOVÁ Lenka | Obroková 1/12 669 02 Znojmo | ||
VALDA Petr | č.p. 216 569 55 Janov | ||
TIMKOVÁ Cecília | Lipnická 1448/ 198 00 Praha – Kyje | ||
AHMINE Adela | Francouzská 630/86 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
ŠINDELÁŘ Egon | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
LANDORI Miroslav | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
KAPREL Milan | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
PRAJZLEROVÁ Věra | Obroková 1/12 669 02 Znojmo | ||
ŠTELLA Jan | Ambrožova 1824/11 130 00 Praha – Žižkov | ||
MACKOVÁ Veronika | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
HOLUB Lukáš | Dvorského 27/4 639 00 Brno – Štýřice | ||
KOMOSNÝ Zdeněk | č.p. 184 691 73 Krumvíř | ||
FUNTYOVÁ Lucie | Markéty Kuncové 3801/2 615 00 Brno – Židenice | ||
HORVÁTH Jozef | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno | ||
ČONKOVÁ Monika | Cejl 837/10a 602 00 Brno – Zábrdovice | ||
RADIMĚŘSKÝ Albert | Hartigova 1913/120 130 00 Praha – Žižkov | ||
BURIÁNEK Karel | Mírová 120/ 471 24 Mimoň – Mimoň III | ||
ROŞCA Oleg | Spálená 480/3 602 00 Brno – Trnitá | ||
FERENČÍK Pavel | Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno |
Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.
Podat návrh