Rozvrhová jednání

Číslo jednací Povinný Datum konání Soubor
030 EX 27662/07-332MALÍKOVÁ Gabriela Husova 165/5, 602 00 Brno – Staré Brno03.10.2018 v 14:30 hod.
030 EX 5783/11-239KALA Radim, č.p. 1, 683 04 Drnovice 26.09.2018 v 13:00 hod.
030 EX 26016/13-205BAZONI Blanka, Alšova 1739/, 356 01 Sokolov 26.09.2018 v 12:30 hod.
030 EX 1518/08-323GRABOVSKÁ Ivana, Okružní 107/, 435 13 Meziboří 26.09.2018 v 13:30 hod.
030 EX 20001/08-207PÍCHOVÁ Ludmila, Na okraji 323/57, 162 00 Praha – Veleslavín 26.09.2018 v 14:00 hod.
030 EX 3296/11-235HAJZEROVÁ Stanislava, Náměstí 70/, 382 41 Kaplice 26.09.2018 v 14:30 hod.
030 EX 33747/13-130ŠULAJOVÁ Jana, č.p. 6, 276 01 Býkev 26.09.2018 v 15:00 hod.
030 EX 10317/13-157NGUYEN THAI Thuan, Česká 375/7, 434 01 Most 26.09.2018 v 15:30 hod.
030 EX 25405/13-252KOUTNÝ Petr, Lidická 700/19, 602 00 Brno – Veveří 03.10.2018 v 12:30 hod.
030 EX 5470/09-313SEDLÁR Martin, Horní náměstí 78/16, 785 01 Šternberk 03.10.2018 v 13:00 hod.
030 EX 51319/13-125BANGO Marian, Mjr. Šulce 3851/8, 430 01 Chomutov 03.10.2018 v 15:00 hod.
030 EX 8687/16-153ŠEBESTA Vladimír, Mírové nám. 1175/5, 405 02 Děčín – Děčín IV-Podmokly 10.10.2018 v 13:00 hod.
030 EX 10492/16-215HORVÁT Miroslav, Větrná 626/, 468 61 Desná – Desná II 10.10.2018 v 13:30 hod.
030 EX 32251/13-161NOVOTNÝ František, Náměstí Přemyslovců 163/20, 288 02 Nymburk 10.10.2018 v 14:00 hod.
030 EX 6866/13-197KOUKOLÍK Milan, č.p. 1, 431 55 Radonice 10.10.2018 v 14:30 hod.
030 EX 251/06-220TENKAČOVÁ Dana, Vrchlického 701/64, 460 14 Liberec – Liberec XIV-Ruprechtice 10.10.2018 v 12:30 hod.
030 EX 38003/13-155PÁNKOVÁ Dana, Palackého nám. 1/, 278 01 Kralupy nad Vltavou 10.10.2018 v 15:00 hod.
030 EX 1344/09-693PŘIKRYL Zdeněk, Masarykovo náměstí 30/1, 697 01 Kyjov 10.10.2018 v 15:30 hod.
030 EX 7035/09-191ŠKODA Karel, Čs. armády 601/23, 160 00 Praha – Bubeneč 17.10.2018 v 12:30 hod.
030 EX 51145/13-138NOVÁK Václav, Ervěnická 1079/, 431 11 Jirkov 17.10.2018 v 13:00 hod.
030 EX 652/09-286HANUŠOVÁ Dana, č.p. 35, 470 01 Sosnová 17.10.2018 v 13:30 hod.
030 EX 199/13-231CARDA Milan, Palackého nám. 1/, 278 01 Kralupy nad Vltavou 17.10.2018 v 14:00 hod.
030 EX 30763/13-214SKLENIČKA Jakub, č.p. 20, 277 21 Dolní Zimoř 17.10.2018 v 14:30 hod.
030 EX 1673/07-218ČUREJOVÁ Monika, Emlerova 274/, 507 23 Libáň 17.10.2018 v 15:00 hod.
030 EX 21811/07-209FILIPOVIČ Bohuslav, Wolkerova 695/52, 358 01 Kraslice 17.10.2018 v 15:30 hod.
030 EX 2372/11-953DVORSKÝ Petr, U Statku 2140/26, 594 01 Velké Meziříčí 24.10.2018 v 12:30 hod.
030 EX 3002/10-346ŽILKOVÁ Renata, č.p. 26, 691 11 Brumovice 24.10.2018 v 13:00 hod.
030 EX 12503/13-315BALOG Josef, Revoluční 222/, 357 34 Nové Sedlo 24.10.2018 v 13:30 hod.
030 EX 37086/13-151VOŠICKÝ Miloslav, Karlovo náměstí 78/, 280 02 Kolín – Kolín I 24.10.2018 v 14:00 hod.
030 EX 34152/13-157PACKERT Vilibald, Valtířov č.p. 83, 400 02 Velké Březno 24.10.2018 v 14:30 hod.
030 EX 36142/13-179JIROUT Zdenek, Míru 222/, 289 03 Městec Králové 24.10.2018 v 15:00 hod.
030 EX 37021/13-160KOCUREK Karel, Jateční 801/, 280 02 Kolín – Kolín IV 24.10.2018 v 15:30 hod.
030 EX 2966/06-313ČECHOVÁ Miluše, č.p. 595, 788 05 Libina 31.10.2018 v 12:30 hod.

Newsletter

V případě zájmu o naše dražby Vám rádi zašleme pravidelné informace.

Formulář

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh

Certifikace dle ISO norem

ISO 9001 ISO 27001